محل تبلیغات شما

به دلیل اینکه سنش برای اعزام کم بود با اعزام او به جبهه مخالفت می‌شد اما او از شوق دستیابی به شهادت، همچنان تلاش خود را برای حضور در جبهه می‌کرد به طوریکه با دست بردن در شناسنامه خود در تاریخ آن تغییر ایجاد کرد. نکته جالب آنکه مسئول اعزام خودم بودم و وقتی شناسنامه‌اش را دیدم خنده‌ام گرفت و به شوخی به او گفتم: که می‌خواهی سر من را هم کلاه بگذاری، من که میدانم تاریخ تولدت کی هست. او مصمم به چهره‌ام نگاه کرد و گفت: شما شناسنامه می‌خواهید این هم شناسنامه دیگر چه کار به باقی‌اش دارید.» آنچه خواندید بخشی از سخنان "ناصر قشونی" برادر شهید "حمید قشونی" بود که در گفتگویی انجام شد، شما را به خواندن متن کامل این گفتگو دعوت می‌کنیم.

چه شیریتن اس پرچم عزای تو جایگزین پرچم محرم شده باشد

خدا را شکر می‌کنم که کمال تنها نیست

حجت الاسلام دشتی در یادواره شهدای سلیاکتی نور:شهدا زنده اند و این انقلاب صاحب دارد +تصاویر

اعزام ,شناسنامه ,شهید ,قشونی ,هم ,حمید ,شهید حمید ,شما شناسنامه ,شناسنامه می‌خواهید ,گفت شما ,و گفت

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

worlforbuddfort قصه شب جایی برای بارش... ست نیم شورت شورتکس لامبادا سوتین اسفنجی توری پشت گردنی اسلیپ شیر دهی زنانه theodistcata طراحی بنر, طراحی هیدر, لوگو, کارت ویزیت, پوستر,دانلود,آموزش فتوشاپ | رضا گرافیک وبلاگ تخصصی نرم افزار .آهنگ موبایل کلبه جهانی (معروف) معلم بازاریابی، مدرس مدیریت بازاریابی، مدرس و معلم فروش تبلیغات خلاقیت برند ارتباطات هیئت بقیةالله عجل الله تعالی فرجه